Udostępnij...

Pozew zbiorowy przeciwko bankom!

pb_foto13Poszukujemy wszystkich chętnych, którzy czują się oszukani, do przystąpienia do pozwu zbiorowego w zakresie kredytów walutowych tzw. „frankowych”. Prosimy o zgłoszenia w zakresie „swojego banku” i dopisanie się do listy.

Cel pozwu – (jaki do tej pory dominuje) to przewalutowanie kredytu po kursie z dnia jego zaciągnięcia. Po skompletowaniu grupy chętnych do wystąpienia przeciwko danemu bankowi i weryfikacji ich roszczeń (analiza umów), będziemy starali się sformalizować Wasze żądania i w konsekwencji doprowadzić do złożenia pozwu zbiorowego.

Chętnych zbieramy do 30 czerwca 2018 roku. Proszę pamiętać, że większość umów była zawierana w latach 2007-2009 i już zaczęły lub za chwilę zaczną się przedawniać!

Jak to wszystko przebiega opisujemy szczegółowo na naszym blogu. Ten kto decyduje się na postępowanie sądowe (indywidualne czy zbiorowe) musi liczyć się z koniecznością poniesienia kosztów (wpis sądowy, wynagrodzenie pełnomocnika, itd). Pozew zbiorowy jest trochę tańszy ale również wymaga poniesienia określonych kosztów. Samo zgłoszenie naszej stronie chęci przystąpienia do pozwu jest bezpłatne i stanowi wstęp do dalszych działań.

Uwaga! Żeby lepiej zrozumieć o co w tym wszystkim chodzi zachęcamy, przed zgłoszeniem do lektury dwóch krótkich postów: Jak przystąpić do pozwu zbiorowego ‎ oraz Koszty, koszty, koszty.

Jest to pierwszy krok na długiej drodze dochodzenia naszych słusznych praw! Nie dajmy się więcej łupić!

Składam zgłoszenie