Wyniki dla Łódź

See Filters

Kancelaria Radcy Prawnego Jarosław Baraniak

ul. Północna 37 lok. 2, 91-425 Łódź

Zadzwoń

Pokaż na mapie

Oceń jako pierwszy!

Kancelaria Prawna Radkiewicz Adwokaci i Radcowie Prawni

ul. Wólczańska 125, 90-521 Łódź

Zadzwoń

Pokaż na mapie

Oceń jako pierwszy!

Kancelaria Adwokacka Kieler-Miłoń

ul. Piotrkowska 257A lok. U1, 90-456 Łódź

Zadzwoń

Pokaż na mapie

Oceń jako pierwszy!

Kredyty frankowe – kancelaria Łódź

Cała branża prawnicza w naszym kraju stoi przed nie lada wyzwaniem: chodzi o kredyty frankowe oraz przede wszystkim poszkodowanych „frankowiczów”, którzy zostali z premedytacją oszukani przez instytucje bankowe. Kredytobiorcy nie mieli podstaw, aby przed zaciągnięciem kredytu frankowego rzucić jakikolwiek cień podejrzenia na działania banków. Banków, które postanowiły wobec nich zastosować nielegalne i nieuczciwe praktyki. Jakie? Chodzi o denominację oraz indeksację, czyli wariantach, dzięki którym albo wypłacano kredyt w polskich złotych, ale całkowitą kwotę zadłużenia wyliczano we frankach szwajcarskich, albo ukrywano przed kredytobiorcami całkowitą wartość kapitału aż do momentu uruchomienia kredytu frankowego. To właśnie denominacja z indeksacją stanowi źródło obecnych problemów w szarej rzeczywistości „frankowiczów”. Przez to kancelarie prawne w całej Polsce mają bardzo dużo do zrobienia, a właściwie… naprawienia. Prawie milion poszkodowanych osób cierpi obecnie z powodu absurdalnych klauzul w umowach, a radcy prawni mają pełne ręce pracy, której celem jest przywrócenie godności kredytobiorcom i za wszelką cenę odzyskanie należnej im rekompensaty.

Kredyty frankowe przeszły już do historii jako jedna z najbardziej absurdalnych afer w Polsce. Zaciągnięcie kredytu CHF nie było problematyczne, natomiast szkoda, że podczas podpisywania umowy z instytucją bankową, „frankowicze” nie byli świadomi potężnego zagrożenia, które finalnie brutalnie wpłynęło na ich prywatną sytuację finansową, powodując powolne zubożenie. Trudno się temu dziwić – przecież wydaje się, że wiarygodność banków jest nie do podważenia, natomiast doświadczenie uczy, że zawsze należy być czujnym. Specjalnie dla Ciebie opracowaliśmy bazę kontaktów do najlepszych prawników z Łodzi, którzy od lat skutecznie walczą z bankami, które z premedytacją oszukały swoich klientów.

Kancelaria prawna – Łódź

Kancelaria prawna jest miejscem, w którym możesz liczyć na zrozumienie swojego aktualnego położenia oraz skuteczne działanie w zakresie walki o zwrot należności. Przekonaj się, że warto powierzyć swoją sprawę tylko i wyłącznie profesjonalistom w obszarze kredytów frankowych, którzy od początku istnienia problemu zdobyli niepodważalne doświadczenie – uwierz, że masz szansę na wygraną w sądzie! Wiedz, że prawnicy z zaufanych kancelarii prawnych z naszej bazy są zawsze na bieżąco. Wiedzą, co dzieje się w kwestii aktualnych postępowań sądowych i wykorzystują wszystkie nowinki do przygotowania najskuteczniejszej i najlepszej strategii walki w sądzie dla dobra Twojej sprawy. Dla prawnika to Ty jesteś najważniejszy. Ty i Twoje interesy. Przy wyborze kancelarii prawnej koniecznie zwróć uwagę na jej profil i zakres usług. Ważne, aby radcy prawni dokładnie przeanalizowali Twoją sprawę, oszacowali wstępnie koszty całej sprawy, przygotowali potrzebną dokumentację, założyli sprawę w sądzie, informowali Cię o przebiegu sprawy na każdym etapie postępowania i byli zawsze do Twojej dyspozycji. Zawsze masz prawo poprosić swojego prawnika o wyjaśnienie niejasnych tematów – takie wsparcie jest niezwykle ważne w toku postępowania.

Prawnik – Łódź

Prawnik – Łódź jest miastem, które obfituje w doskonałych fachowców w kwestii kredytów frankowych. Sprawdź naszą bazę i wybierz specjalistę, który skutecznie i z głową na karku poprowadzi całą sprawę, odzyskując dla Ciebie należną Tobie kwotę. Zrzucenie balastu na wyciągnięcie ręki? Zdecydowanie! Nie pozwól sobie dłużej czekać i skontaktuj się z ekspertem prawa w Twoim mieście, aby walczyć z nieuczciwością banków.

Zaufaj liderom prawa w Łodzi!