Wyniki dla Katowice

See Filters

Kancelaria Adwokacja Gatner & Gatner

ul. Młyńska 23, 40-098 Katowice

Zadzwoń

Pokaż na mapie

Oceń jako pierwszy!

Kancelaria Fretus Legis

ul. Czeremchowa 5/1, 40-750 Katowice

Zadzwoń

Pokaż na mapie

Oceń jako pierwszy!

Kredyty frankowe – kancelaria Katowice

Kredyty frankowe to tzw. temat rzeka, który nie daje spać wielu poszkodowanym osobom z całej Polski. Skuszone ofertą instytucji bankowych i nieświadome potencjalnego zagrożenia wynikającego z zaciągnięcia kredytu we frankach szwajcarskich, teraz muszą walczyć o odzyskanie należnych im środków. Warto pamiętać, że działanie na własną rękę nie przynosi pozytywnych rezultatów. Kredyty frankowe to nie tylko temat rzeka, ale przede wszystkim temat na tyle zawiły i skomplikowany, że najlepszym posunięciem jest skonsultowanie swojej sprawy z profesjonalistami – radcami prawnymi. Każdy przypadek wymaga indywidualnego podejścia.

Klienci poszczególnych banków znaleźli się w pułapce denominacji i indeksacji. Wszystkim albo zostały udzielone kredyty w polskich złotych i przeliczono kwotę zadłużenia w CHF, albo ukryto wartość kapitału do momentu uruchomienia kredytu frankowego. Cała sprawa stała się jedną z najważniejszych w historii oszustw finansowych w Polsce. Media bardzo długo śledziły i śledzą do dziś postępowania sądowe. Czy ogromna skala poszkodowanych zacznie maleć?

Kancelaria prawna – Katowice

Jest taka szansa. Kancelaria prawna jest miejscem, w którym kredytobiorcy mają możliwość uzyskania bezpośredniej pomocy od profesjonalistów, którzy od lat zajmują się sprawami dotyczącymi kredytów we frankach szwajcarskich. Zwróć uwagę na usługi, jakie oferuje konkretna kancelaria prawna w Katowicach – ważne, aby kompleksowo obsługiwała przypadki podobne do Twoich. Bardzo często potrzebne jest indywidualne podejście do sprawy, przygotowanie stosownych dokumentów do pozwu sądowego i oszacowanie szans na potencjalną wygraną. Ponadto pamiętaj, że możesz liczyć na permanentne wsparcie w trakcie realizacji Twojego zlecenia.

Prawnik – Katowice

Prawnik – Katowice mają wiele do zaoferowania w kwestii wyboru najlepszego specjalisty w zakresie kredytów frankowych. Masz dość bycia poszkodowanym przez nieuczciwe praktyki banków i szukasz skutecznego rozwiązania? Sprawdź prawników w Twoim mieście i podejmij współpracę z doświadczoną kancelarią prawną. Przygotowaliśmy dla Ciebie bazę prawników, którzy ze sprawą kredytów zaciągniętych we frankach szwajcarskich są zawsze na bieżąco i wdrażają wszelkie aktualizacje do opracowania takiej strategii, która pozwoli Ci na powrót cieszyć się życiem i zrzucić balast kredytu CHF.

Skontaktuj się z ekspertem z Twojej okolicy i zaufaj doświadczeniu!