Wyniki dla Toruń

See Filters

RBBC

ul. Końcowa 4B/1, 87-100 Toruń

Zadzwoń

Pokaż na mapie

Oceń jako pierwszy!

Kredyty frankowe – kancelaria Toruń

Zastanawiasz się, co jest powodem trwających od kilkunastu lat konfliktów kredytobiorców z instytucjami bankowymi w Polsce? Z pewnością nie byłoby Cię tutaj, gdybyś nie wiedział lub gdyby ta budząca niesmak sprawa nie dotyczyła Cię bezpośrednio. Kredyty frankowe to straszny balast dla „frankowiczów”, którzy przed laty postanowili podpisać umowy z bankami i zaciągnąć kredyt CHF. I nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie szereg nielegalnych i nieuczciwych praktyk, które banki zaczęły stosować wobec swoich klientów. O co dokładnie chodzi? O denominację oraz indeksację, przez które kredytobiorcom udzielano kredytu w polskich złotych, natomiast całkowitą kwotę zadłużenia wyliczano we frankach szwajcarskich lub ukrywano 100% wartości kapitału aż do momentu uruchomienia kredytu. Te absurdalne posunięcia banków zwróciły również uwagę mediów zarówno polskich, jak i międzynarodowych. Sprawę szeroko komentowano i komentuje się do dziś, śledząc losy „frankowiczów” i wyciągając z poszczególnych spraw wnioski na przyszłość. To, co zrobiły banki, spowodowało setki tysięcy pozwów sądowych od kredytobiorców i ich pełnomocników. Polacy zostali zwyczajnie oszukani, a banki do samego końca bronią zapisów w zawieranych przez obie strony umowach. Absurd goni absurd.

Kredyty frankowe doprowadziły ludzi na skraj rozpaczy i wyczerpania. Niektórzy na własną rękę postanowili działać przeciwko instytucjom bankowym, jednak nie jest to opcja rekomendowana. Dlatego specjalnie dla Ciebie opracowaliśmy katalog kancelarii prawnych z Torunia i okolic, abyś mógł skonfrontować swoje szanse na wygraną z doświadczonym ekspertem w dziedzinie prawa i przede wszystkim w obszarze kredytów frankowych. Wówczas nie miałeś podstaw, aby podejrzewać bank o przemycanie niezgodnych z prawem klauzul umownych, teraz jednak Twoja sytuacja i kondycja finansowa jest przez to zagrożona, stąd dobrym krokiem będzie kontakt z radcą prawnym, który zdecyduje się reprezentować Cię w sądzie i dochodzić roszczeń, uzyskując dla Ciebie należne odszkodowanie.

Kancelaria prawna – Toruń

Kancelaria prawna – Toruń i okolice dają Ci bardzo dużo możliwości w kwestii wyboru takiego prawnika, który od lat skutecznie działa na polu kredytów frankowych niemających dla niego absolutnie żadnych tajemnic. Korzystając z naszej bazy, możesz mieć pewność, że trafisz na znakomitego specjalistę, który posiada ogromne doświadczenie w prowadzeniu procesów „frankowiczów”, a dzięki jego permanentnemu wsparciu będziesz w stanie odzyskać wszystko to, co przez umowę z bankiem do tej pory straciłeś.

Kancelaria prawna ma na celu zazwyczaj bezpłatnie i precyzyjnie przeanalizować Twoją sprawę – każdy z ekspertów z bazy ma indywidualne podejście do poszkodowanego. Ponadto radcy prawni oszacują wstępne koszty całej sprawy, przygotują odpowiednią dokumentację do wszczęcia sprawy w sądzie, dokonają również predykcji szans na wygraną i udzielą Ci potrzebnego wsparcia na każdym etapie postępowania sądowego. Prawnicy są doskonale świadomi tego, co doświadczyłeś ze strony instytucji bankowych i w ich interesie jest wyłącznie stanie po Twojej stronie, pomagając najlepiej, jak potrafią.

Prawnik – Toruń

Prawnik – Toruń posiada olbrzymie zaplecze miejsc, w których znajdziesz świetnego fachowca w dziedzinie prawa. Specjaliści z naszej bazy bezsprzecznie wskażą Ci właściwy kierunek działania i zaplanują skuteczną strategię walki w sądzie.

Jeśli Twoim głównym celem jest całkowita eliminacja strat wynikających z ówczesnego zaciągnięcia kredytu frankowego i zdjęcie z siebie ciężaru całej sprawy, skontaktuj się z którymś z prawników z Torunia lub okolic.