Wyniki dla Rzeszów

See Filters

Kancelaria AWS Wiczkowski i Stąchor

ul. Dąbrowskiego 25/44, 35-036 Rzeszów

Zadzwoń

Pokaż na mapie

Oceń jako pierwszy!

Kancelaria ResLegal

ul. Grunwaldzka 22/3, 35–068 Rzeszów

Zadzwoń

Pokaż na mapie

Oceń jako pierwszy!

Kredyty frankowe – kancelaria Rzeszów

Kilkanaście lat: już tak długo trwają batalie „frankowiczów” związane z odzyskaniem odszkodowania za nieuczciwe praktyki banków. Kredyty frankowe wydawały się niezwykle kuszącą propozycją dla wielu Polaków, jednak nikt nie spodziewał się tego, co nastąpiło później. Instytucje bankowe postanowiły zastosować denominację oraz indeksację, przez które albo kredytobiorcy otrzymywali kredyt w polskich złotych, ale kwotę zadłużenia wyliczano we frankach szwajcarskich, albo ukrywano całkowitą wartość kapitału aż do uruchomienia kredytu. W mediach zawrzało. Nagle w całym kraju zrobiło się głośno, eksperci szeroko komentowali wydarzenia związane z kredytami frankowymi i mnóstwo kancelarii prawnych zaczęło oferować profesjonalną pomoc poszkodowanym.

Pomoc kancelarii prawnej w kwestii kredytu frankowego jest obligatoryjna. Wyłącznie doświadczeni specjaliści są w stanie odpowiednio przygotować Cię do walki z bankiem w sądzie zarówno na podstawie dotychczasowych procesów i wyciągniętych z nich wniosków, jak i bieżącej perspektywy dotyczącej Twojej sprawy.

Kancelaria prawna – Rzeszów

Kancelaria prawna – Rzeszów ma bardzo dużo potencjał, jeśli chodzi o wybór odpowiedniej kancelarii prawnej. Przygotowaliśmy dla Ciebie bazę specjalistów, którzy oferują wsparcie w Twoim regionie. Na podstawie uzyskanych od Ciebie informacji przeprowadzą analizę Twojej umowy z bankiem, zaproponują konkretną strategię procesową oraz oszacują koszty prowadzonej przez siebie sprawy, gwarantują godną i skuteczną reprezentację przed sądem oraz trzymają rękę na pulsie, aby doszło do realizacji korzystnego orzeczenia, czyli w Twoim przypadku wypłacenia środków finansowych, które zwyczajnie Ci się należą. Zdarza się również tak, że zanim sprawa trafi na wokandę, kancelaria prawna podejmuje próbę polubownego rozwiązania sporu, wysyłając do banku reklamację oraz równolegle informując Rzecznika Finansowego.

Prawnik – Rzeszów

Przerasta Cię walka z bankiem w pojedynkę? Nic dziwnego, ale pamiętaj, że na horyzoncie widać dobre rozwiązanie. Prawnik – Rzeszów daje Ci niemało opcji, z których możesz skorzystać. Samemu trudno jest o zminimalizowanie strat po kredycie frankowym, dlatego skontaktuj się z ekspertem w tym zakresie i zaufaj najlepszym w Twoim regionie.

Nie czekaj z konsultacją – im wcześniej zaplanujesz z prawnikiem strategię procesu, tym lepiej dla Ciebie i tym większe szanse na uzyskanie odszkodowania od banku.