Wyniki dla Opole

See Filters

Kancelaria Proximo

ul. Ozimska 15/1, 45-057 Opole

Zadzwoń

Pokaż na mapie

Oceń jako pierwszy!

Adwokat Sebastian Hajdas

ul. gen. Józefa Zajączka 9/2, 45-050 Opole

Zadzwoń

Pokaż na mapie

Oceń jako pierwszy!

Kancelaria Adwokacka Łukasz Piekarczyk

ul. Damrota 8/3, 45-064 Opole

Zadzwoń

Pokaż na mapie

Oceń jako pierwszy!

Kredyty frankowe – kancelaria Opole

Co jest tłem sporów kredytobiorców z wieloma instytucjami bankowymi w Polsce? Odpowiedź jest prosta: zawarte przed laty umowy dotyczące kredytów we frankach szwajcarskich, denominowane oraz indeksowane. Nieczyste i nielegalne praktyki banków, czyli właśnie denominacja z indeksacją, przez które klientom albo udzielano kredytów w polskich złotych, ale kwotę zadłużenia wyliczono w CHF, albo ukryto wartość całego kapitału aż do momentu uruchomienia kredytu, spowodowały setki tysięcy pozwów „frankowiczów”, którzy zostali zwyczajnie oszukani. Kredytobiorcy nie mieli podstaw do tego, żeby podejrzewać jakiekolwiek sytuacje zagrażające ich kondycji finansowej, jednak rzeczywistość okazała się inna. Kredyty frankowe stały się tematem szeroko komentowanym w mediach, a kancelarie prawne z całego kraju zaczęły reprezentować poszkodowanych, aby dochodzić roszczeń i uzyskać odszkodowanie.

Pamiętaj, aby zrezygnować z walki na własną rękę, ponieważ wyłącznie dzięki wsparciu doświadczonych profesjonalistów z dziedziny prawa jesteś w stanie odzyskać to, co do tej pory straciłeś. Eksperci pomogą Ci oszacować potencjalne szanse na wygraną, wyliczyć koszty sprawy, przygotować potrzebną dokumentację i rozpocząć proces sądowy. Co więcej, możesz liczyć z ich strony na aktualizację informacji na każdym etapie postępowania.

Kancelaria prawna – Opole

Kancelaria prawna – Opole daje mnóstwo możliwości, jeśli chodzi o wybór właściwego specjalisty w zakresie kredytów frankowych. Możesz być pewny, że trafisz na ekspertów, którzy mają bardzo duże doświadczenie w tego rodzaju procesach i są świadomi tego, co do tej pory w związku z tym przeszedłeś. Kancelaria prawna przeprowadzi precyzyjny audyt Twojej umowy z bankiem, wskaże właściwy kierunek działania i zaplanuje skuteczną strategię walki w sądzie.

Prawnik – Opole

Zastanawiasz się, w jaki sposób uwolnić się od kredytu frankowego? Odpowiedź brzmi: prawnik – Opole nie zawodzi i w tej kwestii. Jeśli chcesz całkowicie zminimalizować straty związane z kursem franka szwajcarskiego i zdjąć z siebie ciężar sprawy, która dotyczy tysięcy Polaków, koniecznie skorzystaj z bazy prawników z Opola, którą przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie. Dzięki tym namiarom jesteś w stanie znaleźć specjalistę, który skutecznie przeprowadzi Cię przez cały proces.

Wybierz najlepszego prawnika w Opolu i pozwól sobie na powrót do komfortu życia bez kredytu frankowego!