Wyniki dla Gorzów Wielkopolski

See Filters

Kancelaria Radcy Prawnego Marta Dubiec

ul. Kombatantów 34/200 A, 66-400 Gorzów Wielkopolski

Zadzwoń

Pokaż na mapie

Oceń jako pierwszy!

Kancelaria Adwokacka Aleksandra Przybył – Owczarek & Paulina Kałkus

ul. Warszawska 14a/5, 66-400 Gorzów Wielkopolski

Zadzwoń

Pokaż na mapie

Oceń jako pierwszy!

Kredyty frankowe – kancelaria Gorzów Wielkopolski

Trudno zliczyć, jak długo trwa finansowa batalia między „frankowiczami”, czyli osobami, które zdecydowały się na wzięcie kredytu we frankach szwajcarskich a bankami, które przez wiele lat stosowały bardzo nieuczciwe praktyki (np. m.in. indeksację oraz denominację). Kredytobiorcy do samego końca nie byli świadomi zagrożenia, stając przed niezwykle trudną sytuacją: oto banki udzielały kredytów w polskich złotych, przeliczając kwotę zadłużenia w CHF lub ukrywali wartość kapitału do momentu uruchomienia kredytu frankowego.

Kredyty frankowe pociągnęły za sobą setki tysięcy poszkodowanych osób, sięgając prawie miliona ludzi! To niewyobrażalna skala szkodliwej działalności instytucji bankowych, która wpłynęła na finanse zwykłych ludzi, spowodowała, że do sądów masowo zaczęły spływać pozwy przygotowane przez wykwalifikowanych w tym zakresie radców prawnych, którzy postanowili zwalczyć dziurawy system i odzyskać dla swoich klientów to, co im należne.

Kancelaria prawna – Gorzów Wielkopolski

Kancelaria prawna jest właściwym miejscem, w którym możesz liczyć na pomoc ekspertów. Wybierając konkretną kancelarię, zwróć uwagę na to, w jaki sposób prawnicy prowadzili sprawy kredytów frankowych. Pamiętaj, że możesz liczyć na ich doświadczenie, kompleksową analizą Twojego przypadku, przygotowanie niezbędnej dla pozwu sądowego dokumentacji oraz absolutne wsparcie na każdym etapie postępowania. To niezwykle ważne, abyś czuł realne zmiany i szansę na sukces w sprawie na horyzoncie. Z dobrą kancelarią prawną masz możliwości odzyskać to, co do tej pory utraciłeś przez niedopuszczalne klauzule banków.

Prawnik – Gorzów Wielkopolski

Prawnik – Gorzów Wielkopolski ma bardzo dużo do zaoferowania w kwestii pomocy prawnej. Zaufaj ekspertom w dziedzinie kredytów frankowych, którzy prowadzili już setki spraw przeciwko nieuczciwym instytucjom bankowym i zwyczajnie znają się na rzeczy. Dobry prawnik doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że kredyty frankowe to dynamiczny obszar i należy śledzić wszelkie aktualizacje z bieżących spraw sądowych, aby jak najlepiej przygotować się na bezpośrednią walkę z bankiem.

Jeśli szukasz doświadczonych prawników w Gorzowie Wielkopolskim, którzy mają pomóc Ci realnie zwiększyć szansę na odszkodowanie, skorzystaj z naszej bazy kontaktów i wybierz profesjonalną kancelarię prawną w Twoim mieście. Dzięki temu będziesz mieć okazję uwolnić się od przykrych konsekwencji związanych z kredytem CHF.