Wyniki dla Gdańsk

See Filters

Kancelaria Prawna Kaczmarek i Partnerzy

ul. Warszawska 96/51, Gdańsk 80-180

Zadzwoń

Pokaż na mapie

Oceń jako pierwszy!

Kredyty frankowe – kancelaria Gdańsk

Nie należy do najłatwiejszych zadanie zliczenia tego, jak długo już trwa batalia finansowa pomiędzy bankami, które przez wiele lat stosowały nielegalne i nieuczciwe praktyki wobec kredytobiorców a „frankowiczami”, czyli potocznie nazwanymi osobami, które podjęły ryzykowną, jak się okazało, decyzję o wzięciu kredytu we frankach szwajcarskich. Niecnymi praktykami, które stosowały instytucje bankowe, były indeksacja oraz denominacja, które kolejno polegały na udzielaniu kredytów w polskich złotych, przeliczając kwotę całkowitego zadłużenia w CHF oraz ukrywaniu całkowitej wartości kapitału aż do momentu ostatecznego uruchomienia kredytu frankowego. Co więcej, kredytobiorcy nie mieli podstaw, aby cokolwiek złego podejrzewać – w końcu rzecz dotyczyła kredytu w powszechnie znanych i stabilnych bankach.

Niestety finalnie okazało się, że niefortunne kredyty frankowe nikomu nie pomogły, a wręcz przeciwnie: pociągnęły za sobą prawie milion poszkodowanych osób. Taka sprawa nie mogła przejść niezauważona przez media, które nagłośniły aferę i do dziś uważnie śledzą poszczególne przypadki. Rzadko spotyka się skutki szkodliwej działalności instytucji bankowych na tak niewyobrażalną skalę! Dotknęły one całkowicie niewinnych osób i wpłynęły na ich sytuację finansową, powodując masowe spływanie do sądów pozwów, których profesjonalnym przygotowaniem zajęli się wykwalifikowani w tym zakresie radcy prawni chcący konsekwentnie zwalczać absurdalne luki w systemie i odzyskiwać dla swoich klientów to, co im się zwyczajnie należy.

Kancelaria prawna – Gdańsk

Które miejsce jest tym właściwym, gdzie możesz liczyć na absolutną pomoc specjalistów prawa? To kancelaria prawna, której wybór powinieneś dyktować doświadczeniem pracujących tam radców. Podejmując decyzję o współpracy z konkretną jednostką, koniecznie zwróć uwagę na to, jak do tej pory prawnicy prowadzili sprawy kredytów frankowych podobne do Twoich. Nie wybieraj kancelarii prawnej w ciemno. Skorzystaj z naszej bazy ekspertów z Gdańska, którą opracowaliśmy specjalnie dla Ciebie. Pamiętaj, że decydując się na powierzenie swojego case’u kancelarii, możesz liczyć na stuprocentową analizę Twojego przypadku, wsparcie na każdym etapie postępowania sądowego, oszacowanie kosztów całej sprawy i estymację możliwości wygranej, jak również przygotowanie potrzebnej dokumentacji do rozpoczęcia procesu sądowego. Permanentne wsparcie prawników jest niezwykle ważne dla Ciebie, abyś czuł, że szanse na wygraną są na wyciągnięcie ręki. Niedopuszczalne klauzule banków zasługują na społeczne potępienie, dlatego wyłącznie dzięki działaniom doświadczonej kancelarii prawnej masz szansę na odzyskanie tego, co utraciłeś – zarówno pieniędzy, jak i godności.

Prawnik – Gdańsk

Prawnik – Gdańsk jest miastem, w którym bez problemu otrzymasz pomoc prawną, jakiej potrzebujesz. W Gdańsku i okolicy znajdziesz specjalistów w dziedzinie kredytów frankowych, którzy, kolokwialnie ujmując, zjedli zęby na tego rodzaju sprawach, prowadzili dziesiątki spraw przeciwko bankom i bardzo dobrze znają się na rzeczy. Każdy z ekspertów z katalogu, który opracowaliśmy, wie, że kredyty frankowe to obszar niezwykle dynamiczny, dlatego na bieżąco śledzą wszystkie nowinki z sal sądowych, aby jak najlepiej przygotować się do Twojego procesu i wdrożyć najskuteczniejszą strategię walki z nieuczciwą instytucją finansową z możliwych.

Chcesz podjąć współpracę z prawnikiem z Gdańska, który pomoże Ci wygrać sprawę z bankiem i realnie zwiększyć Twoje szanse na finansowe odszkodowanie? Skontaktuj się z jednym z nich i uwolnij się od balastu, jakim są konsekwencje związane z zaciągniętym kredytem CHF.