Wyniki dla Bydgoszcz

See Filters

Kancelaria Radcy Prawnego Joanna Szabłowska

ul. Gdańska 67/4, 85-005 Bydgoszcz

Zadzwoń

Pokaż na mapie

Oceń jako pierwszy!

Kancelaria Radcy Prawnego w Bydgoszczy Radca Roman Borucki

ul. Gdańska 67/4, 85-005 Bydgoszcz

Zadzwoń

Pokaż na mapie

Oceń jako pierwszy!

Kredyty frankowe – kancelaria Bydgoszcz

Walka kredytobiorców CHF z instytucjami bankowymi, które stosowały względem swoich klientów szereg nieuczciwych praktyk, trwa już w naszym kraju od wielu lat. Dwie najczęściej stosowane opcje finansowe to denominacja, czyli udostępnienie kwoty kredytu w CHF, ale aż do dnia uruchomienia kredytu kredytobiorcy nie znają wartości całego kapitału w złotówkach oraz indeksacja, czyli udzielenie kredytu w polskich złotych, natomiast przeliczenie wartości zadłużenia następuje we frankach szwajcarskich. Jak wysoka jest liczba osób poszkodowanych przez banki w Polsce? Sięga ona prawie 1 miliona osób, które zostały oszukane i nieuczciwie potraktowane przez instytucje finansowe. Zmienność i chwiejność kursu waluty dyktowała wówczas wartość kredytu we frankach, a kredytobiorcy nie mieli podstaw, aby podejrzewać, że coś w procedurze może pójść nie tak. Co więcej, podejmowali decyzję o zaciągnięciu kredytu CHF bez świadomości jakichkolwiek konsekwencji z potencjalnego zobowiązania wobec banku. Na szczęście na rynku istnieje bardzo dużo kancelarii prawnych, które pomagają poszkodowanym w dochodzeniu swoich roszczeń, ponieważ kredyty frankowe spędzają dziś sen z powiek setkom tysięcy kredytobiorców, zwanych także potocznie „frankowiczami”.

Sprawa przyjęła w Polsce status medialny, była i wciąż jest szeroko omawiana w mediach i pomału poszczególnym kredytobiorcom udaje się odzyskać odszkodowanie. Być może właśnie nagłośnienie konkretnych przypadków spowodowało, że procesy sądowe odbywają się z korzyścią dla osób poszkodowanych, zasądzając im należne kwoty do zwrotu.

Kancelaria prawna – Bydgoszcz

Na co warto zwrócić uwagę przy wyborze specjalistów prawa? Przede wszystkim na to, aby kancelaria prawna była w stanie pomóc Ci w precyzyjnym wykonaniu kompleksowej analizy Twojej sprawy, przygotowaniu dokumentacji potrzebnej do rozpoczęcia procesu sądowego, oszacowaniu kosztów całej sprawy i informowaniu Cię o wszystkim na każdym etapie postępowania. Ponadto możesz być spokojny, że Twoją sprawą zajmą się wyłącznie tacy prawnicy, którzy mają ogromne doświadczenie w prowadzeniu spraw dotyczących kredytów frankowych. Wybierz usługi kancelarii prawnej z Twojej okolicy, która da Ci gwarancję realnej oceny możliwości dochodzenia swoich roszczeń. Bądź świadomy, że radcy prawni z Bydgoszczy i regionu stoją zawsze po Twojej stronie i działają w Twoim interesie – możesz być pewny, że ich starania będą prowadzić do absolutnego zminimalizowania ryzyka sprawy dotyczącej Twojego kredytu frankowego oraz zwiększenia Twoich szans na sukces w sądzie.

Prawnik – Bydgoszcz

Prawnik – Bydgoszcz pełna jest możliwości w zakresie wyboru kancelarii prawnych, które w swojej ofercie jako dominującą zaznaczają usługę prowadzenia spraw przeciwko nieuczciwym instytucjom bankowym z tytułu kredytów we frankach szwajcarskich. Szereg spraw związanych z kredytami CHF wciąż postępuje i liczba case’ów ciągle się zwiększa. Sprawy kredytobiorców są na bieżąco rozwiązywane i aktualizowane, co skutkuje śledzeniem informacji przez kancelarie prawne, wdrażaniem nowych taktyk i opracowywaniem jak najskuteczniejszych strategii do walki z bankami w sądzie.

Z tego powodu warianty procesowe ulegają zmianom podobnym do tych w kalejdoskopie, natomiast kredytobiorcy nie są pozostawiani bez nadziei – na rynku działa mnóstwo charyzmatycznych i bardzo dobrych prawników, którzy potrafią egzekwować należności poszkodowanym „frankowiczom”. Sprawdź bazę kancelarii prawnych w Bydgoszczy, którą przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie.

Kancelaria prawna – Białystok: zaufaj ekspertom w dziedzinie prawa!