Wyniki dla Białystok

See Filters

Kancelaria Adwokacka Dorota Tumkiewicz

ul. Krakowska 5 lok. 603, 15-875 Białystok

Zadzwoń

Pokaż na mapie

Oceń jako pierwszy!

Kancelaria Radcy Prawnego Robert Choiński

ul. Lipowa 19/21, 15-424 Białystok

Zadzwoń

Pokaż na mapie

Oceń jako pierwszy!

Kancelaria Brodecki

Hetmańska 25, 15-727 Białystok

Zadzwoń

Pokaż na mapie

Oceń jako pierwszy!

Kredyty frankowe – kancelaria Białystok

Już od wielu lat w Polsce trwa walka kredytobiorców CHF z instytucjami bankowymi, które stosowały względem nich nieuczciwe praktyki. Do dwóch najczęściej stosowanych należały denominacja, czyli udostępnienie kwoty kredytu w CHF, jednak do dnia uruchomienia kredytu kredytobiorcy nie znają wartości kapitału w złotówkach oraz indeksacja, czyli udzielenie kredytu w polskich złotych, ale przeliczenie wartości zadłużenia we frankach szwajcarskich. Liczba osób poszkodowanych przez banki sięga prawie 1 miliona! Wartość kredytu we frankach była uwarunkowana zmiennym i chwiejnym kursem waluty – decyzja podejmowana odnośnie do zaciągnięcia kredytu CHF często powodowana była brakiem świadomości ewentualnych konsekwencji z podjętego zobowiązania. Kredyty frankowe spędzają dziś sen z powiek wielu kredytobiorców, natomiast istnieje wiele kancelarii prawnych, które pomagają w dochodzeniu roszczeń poszkodowanych.

Kancelaria prawna – Białystok

Przy wyborze specjalistów prawa zwróć uwagę, aby kancelaria prawna mogła skutecznie pomóc Ci m.in. w wykonaniu kompleksowej analizy Twojej sprawy oraz pozyskaniu niezbędnej dla sprawy dokumentacji. Eksperci przyjmują sprawy dotyczące kredytów frankowych wyłącznie wtedy, kiedy zdobyli w tym zakresie stosowne doświadczenie. Zdecyduj się na usługi kancelarii prawnej, która zagwarantuje Ci realną ocenę możliwości dochodzenia swoich roszczeń. Pamiętaj, że radcy prawni stoją zawsze po Twojej stronie – postarają się absolutnie zminimalizować ryzyko sprawy dotyczącej kredytu we frankach oraz znacznie zwiększyć szanse na sukces.

Prawnik – Białystok

Prawnik – Białystok obfituje w kancelarie prawne, których jedną z głównych gałęzi jest prowadzenie spraw przeciwko nieuczciwym bankom z tytułu kredytów we frankach szwajcarskich. Obszar spraw związanych z kredytami frankowymi wciąż ewoluuje, na bieżąco rozwiązywane są sprawy kredytobiorców, są aktualizowane, a co za tym idzie, każda kancelaria prawna śledzi wszystkie nowinki, dostosowując swoją działalność do najświeższych rozwiązań, wdrażając nowe taktyki i opracowując skuteczne strategie.

Przez to możliwości procesowe zmieniają się jak w kalejdoskopie, ale dobry prawnik jest w stanie znaleźć zielone światło w kredytowym tunelu i wyegzekwować należności poszkodowanym kredytobiorcom CHF. Sprawa „frankowiczów” stała się medialna przez ogromną skalę poszkodowanych.

Kancelaria prawna – Białystok: zaufaj profesjonalistom!